PL | EN

Radca Prawny

 

O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Sebastiana Żeleźnickiego to firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie profesjonalnej obsługi prawnej osob fizycznych i prawnych oraz przedsiębiorców. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. 

Szczególną uwagę koncentrujemy na pomocy prawnej ofiarom wypadków komunikacyjnych, reprezentując ich interesy w sprawach o uzyskanie odszkodowania i zadośćuczynienia. Doświadczenie zdobyte w licznych sprawach związanych z uzyskaniem należnych świadczeń stanowi nasz atut w sporach z towarzystwami ubezpieczeń (więcej informacji w zakładce: Zakres Usług/Prawo cywilne).

Dzięki odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu zapewniamy naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Nasz zespół tworzą prawnicy wyspecjalizowani w poszczególnych dziedzinach prawa, dzięki czemu każdy Klient otrzymuje profesjonalną pomoc prawną.

Współpracujemy również z kancelariami adwokackimi, notarialnymi, doradcami podatkowymi oraz mediatorami. Dzięki połączeniu fachowej wiedzy prawniczej oraz praktycznemu doświadczeniu jesteśmy w stanie udzielić pełnej gwarancji profesjonalizmu naszych usług.


Design: untzuntz.pl | Silnik: AWESO

© 2012 Kancelaria Żeleźnicki ul. Lubelska 69, 22-100 Chełm, tel. 82 542 50 53, e-mail: kancelaria@zeleznicki.pl